Download pegasus - Gry online na pegasusa, graj za darmo

Mario, Contra, Tank 1990, Goal 3, Micro Machines

  gry na pegasusa download | pegasus konsola | gry na pegasus | emulator pegasusa


Emulatory pegasusa (NES)


Jako, że jesteśmy zwolennikami emulatora do pegasusa RockNES X to przedstawimy wam jego podstawowe funkcje i instrukcje obsługi tego emulatora. Sposób jego konfiguracji i odpalania gier jest bardzo intuicyjny dlatego będzie to czysta przyjemność.

Okno tego programy wygląda tak:
emulatora do pegasusa RockNES X
Po wypakowaniu emulatora uruchamiamy go za pomocą ikonki RockNESX. Z pasku menu wybieramy Options -> Folders. Jeżeli na liście katalogów z Romami są jakieś pozycje to je zaznaczamy i naciskamy przycisk Remove.

Następnie klikamy na Add i wskazujemy na folder w którym umieściliśmy gry na Pegasusa (gry mogą być spakowane, oraz występować w oddzielnych folderach – ważne jedynie, żeby wszystko było w jednym katalogu). Ponadto w menu Folders możemy ustawić foldery w jakim będą się zapisywać save’y, screenshoty, itp. Po dokonaniu powyższych czynności wchodzimy w zakładkę View z menu głównego i wybieramy Refresh Game List. Po chwili w oknie głównym programu pojawią się wszystkie dostępne i gotowe do uruchomienia gry, jakie posiadamy w naszej kolekcji. W menu Options -> Controllers Setup ustawiamy konfigurację klawiszy jakimi będziemy się posługiwać. W tym celu wybieramy klawiaturę / pada i wciskamy przycisk Remap, a później według własnego uznania przypisujemy odpowiednie klawisze. W Options -> Video Setup możemy przestawić tryb wyświetlania z okna na pełny ekran (Full Screen). Pozostałych opcji lepiej nie ruszać (tak samo z innymi opcjami w menu Options – jeżeli wszystko nam działa dobrze to nie bawmy się pozostałymi ustawieniami). Teraz wystarczy już tylko wybrać grę z listy podwójnie na nią klikając i rozpoczynamy zabawę. Dodatkowo jeżeli uruchamiamy program w oknie to z menu Window możemy wybrać jego rozdzielczość. W trakcie grania
Podczas gry mamy dostęp do najbardziej pożądanej opcji bez jakiej obecnie nie ukazuje się żadna gra, a mianowicie savowania. Save możemy zrobić wybierając z menu Emulation - > Save State lub po prostu naciskając klawisz F2. Gre wczytujemy z tego samego menu wybierając Load State lub naciskając F4. Ponadto możemy zmieniać numer slotu na którym ma się zapisać stan gry poprzez wybór Increase Slot Number (F3) lub Decrease Slot Number (Shift+F3), dzięki czemu w jednej grze możemy zrobić kila zapisów w różnych miejscach (oczywiście chcąc wczytać konkretnego save’a musimy najpierw wybrać odpowiedni slot, a dopiero później load). Należy także pamiętać, że zanim zaczniemy zapisywać stan gry to musimy ustawić odpowiedni katalog w menu Options -> Folders. Ponadto nie każda gra obsługuje wczytywanie save’ów. Mam nadzieję, że ta instrukcja pomoże wam w razie pytań służymy pomocą ;)
Gdyby ktoś jednak nie wiedział to załączam filmik z odsługą:Tu jeszcze filmik z innym emulatorem a dokładniej VirtuaNES w wysokiej rozdzielczościOmawiany emulator jak i inne można pobrać poniżej lub w dziale download.Darmowe (freeware) emulatory gier pegasus: (szerszy opis) >> TU <<
okienkonazwaopislink do pobrania
emulatora do pegasusa RockNES XRockNES XNaszym zdaniem najlepszy. Szczegółowy opis znajdziecie >> TU << Pobierz (link)
Nestopia emulatorNestopiaNestopia to jeden z najlepszych emulatorów konsoli Nintendo Nes, który poradzi sobie z każdą grą. Gry nie musi być nawet rozpakowana wystarczy od razu plik spakowany otworzyć w emulatorze i dokonać wyboru gry jeśli w archiwum jest więcej niż jeden plik. Program dostępny w językach Angielskim oraz Polskim. Pobierz (link)
FCEUX kolejny bardzo dobry emulator NESaFCEUXFCEUX kolejny bardzo dobry emulator NESa (pegasusa), da sobie radę z każdą gierką. Pobierz (link)
VirtuaNESVirtuaNESDo wyboru do koloru. VirtuaNES jeszcze jeden świetny emulator konsoli NES. Pobierz (link)
FCE UltraFCE UltraFCEUltra czyli emulator NES/Famicom. Jeden z lepszych emulatorów NES (pegazusa). Jest dostępny w wersjach dla Windowsa, DOSa i Linuksa. Obsługa jest banalna. Wystarczy zaznaczyć file (w lewym górnym narożniku) kliknąć open i wybrać interesującą nas grę. Pobierz (link)
NNNesterJNNNesterJEmulator ten to zmodyfikowana wersja nesterj. Wzbogacona o nowe funkcje i poprawki. Strona autora, do pobrania za darmo plik http://www.emulation9.com/nnnesterj/ . Pobierz (link)


Jeśli jakieś pliki są z hasłem to hasło to: grypegasus.pl

Tagi strony:

Emulatory pegasus
emulator do pegasusa
emulator nes
Pegasus na pc
Download gry pegasus
Download pegasus
Pobierz pegasus
Download NES
Pobieranie NES

GRYPEGASUS.PL - Gry online na pegasusa, graj za darmo 2012
Na stronie znajdziecie: gry na pegazusa, czołgi gra, pegazus, gry pegasus online, emulator do pegasusa, emulator do nes. A także same najlepsze gry na pegasusa jak: Mario, Contra, Tanki czołgi, goal 3, Pac-Man czy też Popeye.