GRYPEGASUS.PL - Gry online na pegasusa, graj za darmo

Mario, Contra, Tank 1990, Goal 3, Micro Machines

  gry na pegasusa download | pegasus konsola | gry na pegasus | emulator pegasusa


Popularne żółwie ninja na pegasusa online! Pełna nazwa gry to Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament Fighters. Jest to kolejna gra firmy Konami o walecznych żółwiach. W tej grze Shredder zwołał wszystkich na ogromny turniej mający miejsce na Manhattanie. Obszerniejszy opis na dole strony.Sterowanie:
Ruch: strzałki
Kopnięcie: X
Uderzenie ręką: Z
Pauza: enter
>> Nie działa ci gra? Kilik <<

Komentarze

Do wyboru gracz ma 4 tryby rozgrywki: STORY MODE: Wybieramy jednego z czterech żółwi, by wziąć udział w Turnieju w którym do pokonania masz resztę żółwi, Casey'a Jones'a Hot Head'a oraz Shreddera. VS. PLAYER: Wybierz swoją ulubioną postać i zmierz się z drugim graczem. Istnieje jeden wyjątek, tylko jeden gracz może wybrać Hot Heada. VS. CPU: Walcz z komuterem wybraną przez siebie postacią.Poziom trudności Komputera możesz zmieniać w Option. TOURNAMENT: Weź udział w turnieju na czterech graczy, by wyłonić najlepszego.Można ustawić od 1 do 4 graczy ewentualnie czterech graczy sterowanych przez komputer.

GRYPEGASUS.PL - Gry online na pegasusa, graj za darmo 2012
Na stronie znajdziecie: gry na pegazusa, czołgi gra, pegazus, gry pegasus online, emulator do pegasusa, emulator do nes. A także same najlepsze gry na pegasusa jak: Mario, Contra, Tanki czołgi, goal 3, Pac-Man czy też Popeye.